הנווטים

"משחק שהוא טיול, טיול שהוא משחק"

המירוץ למיליון – הנווטים

לקראת הפסח מה נשתנה 

תוכנית הטלוויזיה "המירוץ למיליון" מושכת מאות אלפי צופים בכל העולם.

מה בעצם יש בתוכנית להבנתי?

המרוץ למיליון

משלב בתוכו כמובן מרוץ, תחרות, צוותים שעובדים ביחד בדרך כל צוות שני אנשים בצוות, נופים, לחץ זמנים, ובעיקר תנועה, הרבה תנועה, וכמובן כדי לתת טעם לכל זה יש פרסים ומשימות, המשימות בדרך כלל מאתגרות את המשתתפים פיזית או מנטאלית מחייבות מאמץ , כושר וכוח עם הסכמה לאכול דברים מגעילים או לעשות דברים מגעילים.
מטרת המרוץ, כייף, פאן, נופים משתנים וכמובן הזדהות עם הצוותים והרצון שהצוות "שלך" ינצח.

"משחק הנווטים – ישראל צ'אלנג'" דומה מאוד במרכיבי המשחק למירוץ למיליון אבל שונה ממנה בכוונה ובאופי.

דומה ברעיון של התחרות, המרוץ, עבודת צוות – במשחק הנווטים הצוותים גדולים יותר 4-5 אנשים לצוות, נופים נהדרים, הרבה תנועה וכמובן פרסים.

במה זה שונה, משחק הנווטים מותאם לכל גיל החל מגילאי 3-4 שנים ומעלה, המשחק משמש פלטפורמה שמותאמת לכל קהל, החל מחברות וארגונים בימי גיבוש וימי כייף ועד לפעילות משפחתית מהנה, המשחק משלב עבודה עם מפות טופוגרפיות מקצועיות ומאפשר תהליך למידה גם של הניווט עצמו ליותר צעירים בקבוצה.

במשחק הנווטים לא מאכילים את המשתתפים בדברים גועלים כדי לבדוק יכולות מנטליות כפי שיש במרוץ למיליון, במקום זאת, מאתגרים את הצוות בתוכן בעזרת שאלות להביא מידע.

במשחק הנווטים יש אלמנט של למידה ואין צורך בידע מוקדם, בתוכנית הטלוויזיה יש אלמנט של בדיקת ידע וצורך בידע זה בכדי להתקדם.

מטרת משחק הנווטים – ישראל צ'אלנג הרבה כייף וחוויה משולבים עם עבודת צוות, הנאה ולמידה של ארץ ישראל תוך כדי משחק.

משחק "הנווטים" משלב את כל העולמות במשחקי ניווט לילדים, משפחות וחברות וארגונים גם מפה טופוגרפית מצויינת מודפסת, גם טכנולוגיה ואינטרנט שמשולבים כחלק מהפעילות, וגם מובנה בתוך המשחק נושא ההפעלה של הילדים, כולל תדרוך של ההורים כיצד להפיק את המרב מערכת המשחק שבידיהם.

מוזמנים לחוות את הארץ במשחק "הנווטים" – ישראל צאלנג', המשחק שמחבר את האנשים לארץ דרכיה וסיפוריה בחוויה, בהרפתקה ארץ ישראלית.

אנחנו מציעים את המשחק כמרוץ למיליון סיפורים וידע.